Carrier Aquasnap Plus 30AWH015-HC9 Αντλία Θερμότητας 16.5kW Τριφασική 68°C Monoblock
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2154435787 Κατηγορία:
Περιγραφή
Δικτύωση
Wi-Fi
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
16,5kW
Ονομαστική Ψυκτική Ισχύς
15kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
68
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
3,9
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
68dB
Διαστάσεις
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
1.363mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
908mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
350mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Τριφασικές
Γενικά
Λειτουργία
Θέρμανση Ψύξη
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
A++
Μονάδες
Ενιαίες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)