Daikin Altherma EBLQ011CV3
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2159205560 Κατηγορία:
Περιγραφή
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
11kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
55
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
4,61
Βαθμός Απόδοσης SEER
2,28
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
64dB
Διαστάσεις
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
1.348mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
1.160mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
380mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Μονοφασικές
Γενικά
Λειτουργία
Θέρμανση Ψύξη
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
Α+
Μονάδες
Ενιαίες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)