Panasonic WH-WXG12ME5 Αντλία Θερμότητας 12kW Μονοφασική 75°C Monoblock με Wi-Fi
Η Panasonic WH-WXG12ME5 είναι μια monoblock αντλία θερμότητας 12kW που λειτουργεί μονοφασικά και φτάνει τους 75°C, ιδανική για θέρμανση και ζεστό νερό. Διαθέτει ενσωματωμένο Wi-Fi για απομακρυσμένο έλεγχο μέσω εφαρμογής.
100 σε απόθεμα
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2163420495 Κατηγορία:
Περιγραφή
Δικτύωση
Wi-Fi
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
12kW
Ονομαστική Ψυκτική Ισχύς
12kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
75
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
5,06
Βαθμός Απόδοσης SEER
5,26
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
53dB
Διαστάσεις
Βάρος Εξωτερικής Μονάδας
161kg
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
1.520mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
1.200mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
430mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Μονοφασικές
Γενικά
Λειτουργία
Θέρμανση Ψύξη
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
A++
Μονάδες
Ενιαίες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)