Tesla TATP-12MBDA3 Αντλία Θερμότητας 12kW Τριφασική 60°C Monoblock με Wi-Fi
Η Tesla TATP-12MBDA3 είναι μια τριφασική αντλία θερμότητας monoblock με ισχύ 12kW που φτάνει θερμοκρασία έως 60°C. Διαθέτει ενσωματωμένη συνδεσιμότητα Wi-Fi για εύκολο έλεγχο από απόσταση. Μπορείς να ρυθμίσεις τη θέρμανση του χώρου σου με αποδοτικό τρόπο, προσφέροντας οικονομία και άνεση.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2160427251 Κατηγορία:
Περιγραφή
Δικτύωση
Wi-Fi
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
12kW
Ονομαστική Ψυκτική Ισχύς
12kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
60
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
4,96
Βαθμός Απόδοσης SEER
4
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
65dB
Διαστάσεις
Βάρος Εξωτερικής Μονάδας
151kg
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
933mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
1.385mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
520mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Τριφασικές
Γενικά
Λειτουργία
Θέρμανση Ψύξη
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
A++
Μονάδες
Ενιαίες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)