Toyotomi Atria TAMUSG10/1R290 Αντλία Θερμότητας 9.5kW Μονοφασική 75°C Monoblock με Wi-Fi
Η Toyotomi Atria TAMUSG10/1R290 είναι μια monoblock αντλία θερμότητας που σου προσφέρει ισχύ 9.5kW με μονοφασική τροφοδοσία. Ξεχωρίζει για τη δυνατότητά της να φτάνει τους 75°C, ενώ διαθέτει ενσωματωμένο Wi-Fi για απομακρυσμένο έλεγχο.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2163498318 Κατηγορία:
Περιγραφή
Δικτύωση
Wi-Fi
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
9,5kW
Ονομαστική Ψυκτική Ισχύς
10kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
75
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
4,6
Βαθμός Απόδοσης SEER
4,6
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
49dB
Διαστάσεις
Βάρος Εξωτερικής Μονάδας
120,5kg
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
860mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
1.293mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
523mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Μονοφασικές
Γενικά
Λειτουργία
Θέρμανση Ψύξη
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
Α+++
Μονάδες
Ενιαίες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)