Daikin Altherma EABH16D6V/EPGA14DV 14,5kw
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2156086619 Κατηγορία:
Περιγραφή
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
14kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
60
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
4,49
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
68dB
Διαστάσεις
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
1.440mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
1.160mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
380mm
Ύψος Εσωτερικής Μονάδας
840mm
Μήκος Εσωτερικής Μονάδας
440mm
Βάθος Εσωτερικής Μονάδας
390mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Μονοφασικές
Γενικά
Λειτουργία
Μόνο Θέρμανση
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
A++
Μονάδες
Διαιρούμενες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)