Panasonic Split Aquarea T-CAP KIT-WXC12H9E8 Αντλία Θερμότητας 12kW Τριφασική 60°C Split
100 σε απόθεμα
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2155795498 Κατηγορία:
Περιγραφή
Δικτύωση
Wi-Fi
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
12kW
Ονομαστική Ψυκτική Ισχύς
10kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
60
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
4,74
Βαθμός Απόδοσης SEER
2,81
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
66dB
Διαστάσεις
Βάρος Εσωτερικής Μονάδας
43kg
Βάρος Εξωτερικής Μονάδας
101kg
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
1.340mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
900mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
320mm
Ύψος Εσωτερικής Μονάδας
892mm
Μήκος Εσωτερικής Μονάδας
500mm
Βάθος Εσωτερικής Μονάδας
340mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Τριφασικές
Γενικά
Λειτουργία
Θέρμανση Ψύξη
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
A++
Μονάδες
Διαιρούμενες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)