Panasonic WH-WXG16ME8 Αντλία Θερμότητας 16kW Τριφασική 75°C Monoblock με Wi-Fi
Η Panasonic WH-WXG16ME8 είναι μια τριφασική αντλία θερμότητας monoblock με ισχύ 16kW που φτάνει τους 75°C, ιδανική για απαιτητικές εγκαταστάσεις. Διαθέτει ενσωματωμένο Wi-Fi για απομακρυσμένο έλεγχο και προσφέρει αξιόπιστη απόδοση ακόμα και σε χαμηλές θερμοκρασίες.
100 σε απόθεμα
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2163514607 Κατηγορία:
Περιγραφή
Δικτύωση
Wi-Fi
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
16kW
Ονομαστική Ψυκτική Ισχύς
16kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
75
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
4,89
Βαθμός Απόδοσης SEER
5,26
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
57dB
Διαστάσεις
Βάρος Εξωτερικής Μονάδας
165kg
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
1.520mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
1.200mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
430mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Τριφασικές
Γενικά
Λειτουργία
Θέρμανση Ψύξη
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
A++
Μονάδες
Ενιαίες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)