Panasonic WH-WXG20ME8 Αντλία Θερμότητας 20kW Τριφασική 75°C Monoblock με Wi-Fi
Η Panasonic WH-WXG20ME8 είναι μια monoblock αντλία θερμότητας 20kW που λειτουργεί τριφασικά και φτάνει τους 75°C, ιδανική για απαιτητικές εγκαταστάσεις. Διαθέτει ενσωματωμένο Wi-Fi για απομακρυσμένο έλεγχο.
100 σε απόθεμα
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2163514606 Κατηγορία:
Περιγραφή
Δικτύωση
Wi-Fi
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
20kW
Ονομαστική Ψυκτική Ισχύς
20kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
75
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
4,66
Βαθμός Απόδοσης SEER
3,58
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
68dB
Διαστάσεις
Βάρος Εξωτερικής Μονάδας
260kg
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
1.645mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
1.500mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
460mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Τριφασικές
Γενικά
Λειτουργία
Θέρμανση Ψύξη
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
A++
Μονάδες
Ενιαίες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)