Toyotomi Atria TAMUSG12/1R290 Αντλία Θερμότητας 12kW Μονοφασική 75°C Monoblock με Wi-Fi
Η Toyotomi Atria TAMUSG12/1R290 είναι μια monoblock αντλία θερμότητας 12kW που λειτουργεί μονοφασικά και φτάνει τους 75°C. Διαθέτει ενσωματωμένο Wi-Fi για απομακρυσμένο έλεγχο και χρησιμοποιεί το φιλικό προς το περιβάλλον ψυκτικό R290.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2163498319 Κατηγορία:
Περιγραφή
Δικτύωση
Wi-Fi
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
12kW
Ονομαστική Ψυκτική Ισχύς
12kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
75
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
4,8
Βαθμός Απόδοσης SEER
4,53
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
51dB
Διαστάσεις
Βάρος Εξωτερικής Μονάδας
134kg
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
860mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
1.293mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
523mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Μονοφασικές
Γενικά
Λειτουργία
Θέρμανση Ψύξη
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
A++
Μονάδες
Ενιαίες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)