Toyotomi Atria TAMUSG12/1R32 Αντλία Θερμότητας 12.1kW Μονοφασική 65°C Monoblock με Wi-Fi
Η Toyotomi Atria TAMUSG12/1R32 είναι μονοφασική αντλία θερμότητας Monoblock με απόδοση 12,1kW, θερμοκρασία έως 65°C και ενσωματωμένο Wi-Fi για εύκολο έλεγχο από το κινητό σου.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2163682221 Κατηγορία:
Περιγραφή
Δικτύωση
Wi-Fi
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
12,1kW
Ονομαστική Ψυκτική Ισχύς
12kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
65
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
5
Βαθμός Απόδοσης SEER
4
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
53dB
Διαστάσεις
Βάρος Εξωτερικής Μονάδας
128,5kg
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
860mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
1.293mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
523mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Μονοφασικές
Γενικά
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
A++
Μονάδες
Ενιαίες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)