Toyotomi Atria TAMUSG12/3R290 Αντλία Θερμότητας 12kW Τριφασική 75°C Monoblock με Wi-Fi
Η Toyotomi Atria TAMUSG12/3R290 είναι μια τριφασική αντλία θερμότητας 12kW τύπου Monoblock με ψυκτικό R290, που φτάνει τους 75°C και διαθέτει ενσωματωμένο Wi-Fi για εύκολο έλεγχο.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2163717193 Κατηγορία:
Περιγραφή
Δικτύωση
Wi-Fi
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
12kW
Ονομαστική Ψυκτική Ισχύς
12kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
75
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
4,8
Βαθμός Απόδοσης SEER
4,53
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
51dB
Διαστάσεις
Βάρος Εξωτερικής Μονάδας
146kg
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
860mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
1.293mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
523mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Τριφασικές
Γενικά
Λειτουργία
Θέρμανση Ψύξη
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
A++
Μονάδες
Ενιαίες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)