Inventor Matrix Zero MX290-10S Αντλία Θερμότητας 10kW Μονοφασική 75°C Monoblock με Wi-Fi
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2163269209 Κατηγορία:
Περιγραφή
Θέρμανση 75°C: συμβατότητα με υπάρχοντα συστήματα
Σχεδιασμός monoblock για εύκολη εγκατάσταση
Έξυπνος έλεγχος με ενσωματωμένο Wi-Fi
Οικονομία και ενεργειακή απόδοση
Μονοφασικές λειτουργίες και ισχύς 10kW
Ολοκληρωμένη λύση για την άνεση του σπιτιού σας
Δικτύωση
Wi-Fi
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
10kW
Ονομαστική Ψυκτική Ισχύς
10kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
75
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
4,7
Βαθμός Απόδοσης SEER
4,75
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
55dB
Διαστάσεις
Βάρος Εξωτερικής Μονάδας
117kg
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
865mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
1.385mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
523mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Μονοφασικές
Γενικά
Λειτουργία
Θέρμανση Ψύξη
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
A++
Μονάδες
Ενιαίες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)