Toyotomi Atria TAMUSG16/3R290 Αντλία Θερμότητας 16kW Τριφασική 75°C Monoblock με Wi-Fi
Η Toyotomi Atria TAMUSG16/3R290 είναι μια monoblock αντλία θερμότητας 16kW που λειτουργεί τριφασικά και φτάνει τους 75°C, ιδανική για απαιτητικές εγκαταστάσεις. Διαθέτει ενσωματωμένο Wi-Fi για απομακρυσμένο έλεγχο.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Για χρήση εκπτωτικού κουπονιού παρακαλώ καλέστε μας
Πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας παρακαλώ καλέστε μας για να επιβεβαίωσουμε την διαθεσιμότητα
Δωρεάν παράδοση εντός Αθηνών.
Τοποθέτηση από εξουσιοδοτημένο συνεργείο σε όλη την Αττική
Πατήστε εδώ!
Κωδικός προϊόντος: BP-2163717191 Κατηγορία:
Περιγραφή
Δικτύωση
Wi-Fi
Απόδοση
Ονομαστική Θερμική Ισχύς
16kW
Ονομαστική Ψυκτική Ισχύς
16kW
Μέγιστη Θερμοκρασία Νερού
75
Ενεργειακή Ετικέτα
Βαθμός Απόδοσης COP (7°C – 35°C)
4,41
Βαθμός Απόδοσης SEER
3,81
Επίπεδα Θορύβου
Θόρυβος Εξωτερικής Μονάδας
55dB
Διαστάσεις
Βάρος Εξωτερικής Μονάδας
146kg
Ύψος Εξωτερικής Μονάδα
860mm
Μήκος Εξωτερικής Μονάδα
1.293mm
Βάθος Εξωτερικής Μονάδα
523mm
Τροφοδοσία
Τροφοδοσία
Τριφασικές
Γενικά
Λειτουργία
Θέρμανση Ψύξη
Ενεργειακή Κλάση (55°C)
A++
Μονάδες
Ενιαίες
Τύπος
Αέρος / Νερού
Ενεργειακή Κλάση (35°C)